Ministranci

Zbiórki ministrantów podczas kolędy odbywają się w soboty o godz. 17.00

Wyjazd zimowy dla ministrantów, dzieci od klasy 4 sp i młodzieży w dniach: 16.02-21.02.2020 do Chłabówki Dolnej. Koszt 700 zł. Zapisy u ks. Roberta do 5 stycznia.

Zachęcamy chłopców z klas 4 o włączenie się w grono ministrantów. Zaproszenie kierujemy również do ojców, którzy byli ministrantami i lektorami i pragną włączyć się w tworzenie Służby Liturgicznej Dorosłych. Prosimy o kontakt z ks. Robertem.

Ministrantem grudnia został Franciszek Stępień

Szopka na Żbikowie 2019 – dzieło naszego ministranta Tomka Wojtczaka, jego taty oraz naszego pana kościelnego. Szopka powstała przy pomocy starszych ministrantów – za co im serdecznie dziękujemy.

Ministrantem listopada 2019 został Piotr Wysocki


Nowi Ministranci marzec 2019

Szopka na Żbikowie – dzieło naszego ministranta Tomka Wojtczaka, jego taty. Szopka powstała przy pomocy starszych ministrantów – za co im serdecznie dziękujemy.

Opiekun ministrantów: ks. Robert Karolak – erkarol@interia.pl

Archiwalne

7 maja 2011r. w Parafii p.w. św. Józefa w Pruszkowie odbył się Turniej Piłki Nożnej Ministrantów Dekanatu Pruszkowskiego. Z radością informujemy, że w kategorii Ministranci – Szkoła Podstawowa, nasi ministranci zajęli I miejsce, a w kategorii Ministranci Gimnazjum – II.

Serdecznie dziękujemy ks. Proboszczowi Dariuszowi Boguszewskiemu i organizatorom turnieju za przygotowanie i przeprowadzenie tak świetnej imprezy.