Niedziela 16 stycznia 2022r.
Ogłoszenia Duszpasterskie na Drugą Niedzielę Zwykłą

1. Zapraszamy na spotkanie opłatkowe wszystkich wspólnot parafialnych, dziś po Mszy świętej o godzinie 12.30.

2. Katecheza dla Rodziców dzieci pierwszokomunijnych, odbędzie się jutro po Mszy świętej wieczornej.

3. Od wtorku rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. Najbliższa sobota to 22 dzień miesiąca. Msza zbiorowa za przyczyną świętej Rity zostanie odprawiona o godzinie 18.00. Intencje można zamawiać w zakrystii i kancelarii.

5. W przyszłą Niedzielę będzie obchodzona Niedziela Słowa Bożego.

6. Również w przyszłą Niedzielę, przypada dziewiąta rocznica śmierci księdza kardynała Józefa Glempa, Prymasa Polski.

7. W tym tygodniu w liturgii czcić będziemy w poniedziałek św. Antoniego, opata; w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; w piątek św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę.

8. Trwają spotkania kolędowe w kościele. Spotkania odbywają się podczas Mszy świętej o godz. 18.00. Na zakończenie będzie możliwość uzyskania indywidualnego błogosławieństwa. Porządek spotkań kolędowych w kościele:

17 stycznia poniedziałek – Duchnice ul. Duchnicka, Architektów, Gałczyńskiego, Geodetów, Prawników, Poetów, Księgowych, Orzeszkowej, Szczypy, Nadziei, Baczyńskiego, Asnyka, Broniewskiego, Tuwima, Kochanowskiego, Korczaka, Ożarowska, Jadwigi Modrzejewskiej, Rozłogi, Żytnia, Kryształowa, Lustrzana, Ustronna, Ceramiczna, Boczna.

18 stycznia wtorek – ul. Szkolna, Granitowa, Ciechanowska, Rysia, Platynowa, Złota, Jaronia Kowalskiego, Diamentowa, Baczyńskiego, Danielewicz, Szyłkiewicza, Batalionu Parasol, Batalionu Zośka, Pileckiego, Wspólna i Wincenty Jaroszewskiej.

19 stycznia środa – ul. Ołtarzewska, Piotrkowska, Kielecka, Otwocka, Kamińskiego, Lisieckiego, Cicheckiego, Żbikowska, Przy Potoku, Ciepła, Willowa, Dr Izabeli Wolfram.

20 stycznia czwartek – ul. Warzywna, Przedszkolna, Miodowa, Widok, Zdziarska, Rusałki, Świtezianki, Jarzynowa, Zachodnia.

21 stycznia piątek – ul. Waryńskiego i Promyka

22 stycznia sobota – Moszna i Koszajec.

24 stycznia poniedziałek ul. Królowej Jadwigi, Inżynierska, Szmaragdowa, Bursztynowa, Pływacka, Ślusarska, Jubilerska, Robotnicza, Stolarska, Złotnicza, Kowalska, Murarska.