Niedziela 20 sierpnia 2017r.
Ogłoszenia Duszpasterskie na Dwudziestą Niedzielę Zwykłą

1. W dniu dzisiejszym na Mszy św. godz. 12.30 pożegnamy Ks. Jarka, który po siedmiu latach pracy w naszej Parafii przechodzi do Parafii Świętej Rodziny w Ursusie. Dziękując Ks. Jarkowi za te lata pracy w naszej Parafii, życzymy Mu sukcesów w pracy oraz wszelkiego dobra w nowej Parafii.

2. W sobotę 26 sierpnia Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, jest to święto patronalne Pomocników Maryi Matki Kościoła.

3. W poniedziałek wspomnienie Św. Piusa X, Papieża. We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej. W czwartek Święto Św. Bartłomieja, Apostoła.

4. Zwracam się z apelem do wszystkich Polaków, prosząc o wsparcie dla dotkniętych skutkiem nawałnic. Proszę o modlitwę, jak i pomoc materialną, której można udzielić w ramach Caritas Polska. Aby pomóc należy wysłać SMS z hasłem WICHURA pod numer 72052 (koszt 2,46 zł) lub dokonać wpłaty na konto Caritas PL 77116022020000000034364384 z dopiskiem WICHURA. Bliższe informacje można odnaleźć na stronie internetowej www.caritas.pl.
Arcybiskup Stanisław Gądecki Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.