Niedziela 16 września 2018r.
Ogłoszenia Duszpasterskie na Dwudziestą Czwartą Niedzielę Zwykłą

1. Wszystkie pary małżeńskie zapraszamy w przyszłą niedzielę 23 września na Mszę św. do naszego kościoła na godz. 12.30. W czasie tej Mszy św. dokonamy obrzędu odnowienia ślubów małżeńskich, a na koniec błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem każdej pary małżeńskiej. Na tę uroczystość zapraszamy wszystkie pary małżeńskie, obojętnie z jakim stażem małżeńskim.

2. We wtorek 18 września przypada święto Św. Stanisława Kostki Patrona Polski, szczególnie Patrona Dzieci i Młodzieży Polskiej Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w tym dniu na Mszę św. na godz. 18.00.

3. W dniu dzisiejszym w Sali parafialnej w godzinach od godz. 9.00 do godz. 14.00 odbędzie się Zdrowa Niedziela w Powiecie Pruszkowskim.

4. Dnia 30 września o godz. 13.15 odbędzie się w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie Msza św., która rozpocznie obchody Pamięci Obozu Dulag 121. Więcej informacji na stronie Muzeum Dulag 121 oraz na plakatach.

5. Serdecznie zapraszamy na XIV Pielgrzymkę Samorządową, która wyruszy we wtorek 18 września 2018 r. o godz. 16.00 spod kościoła św. Floriana w Brwinowie do Sanktuarium Matki Bożej Prymasowskiej Wspomożycielki w Rokitnie.

6. Dnia 21 września o godz. 12.00 na terenie dawnych zakładów kolejowych będzie odprawiona Msza św. za tych, którzy przeszli przez obóz Dulag 121. Serdecznie zapraszamy.

7. Zapraszamy na zajęcia dla seniorów w ramach projektu obywatelskiego organizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

8. W poniedziałek wspomnienie Św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, Biskupa. W czwartek wspomnienie Św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, Kapłana, Pawła Chong Hasano i Towarzyszy. W piątek Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.