Niedziela 15 lipca 2018r.
Ogłoszenia Duszpasterskie na Piętnastą Niedzielę Zwykłą

1. W sobotę 21 lipca o godz. 17.25 Nabożeństwo do Matki Bożej Pani Żbikowskiej. Serdecznie zapraszamy.

2. W przyszłą niedzielę 22 lipca odbędzie się poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców na każdej Mszy św.

3. W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

4. Rada Parafialna organizuje w dniach 21 – 23 września 2018 pielgrzymkę na Roztocze. Koszt pielgrzymki 360 zł od osoby. Zgłoszenie telefoniczne na pielgrzymkę pod nr 885 101 936 do pana Józefa Moczuło od 15 lipca. Serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona. Dokładny program pielgrzymki na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej Parafii.

Program pielgrzymki na Roztocze:

Rada Parafialna organizuje w dniach 21 – 23 września 2018 r . pielgrzymkę na Roztocze. W programie:

21 września – piątek:
Zwiedzanie Zamościa. Zespół zabytkowy Starego Miasta. Katedra, renesansowe kamieniczki, Rynek Wielki, Rynek Wodny, Rynek Solny, Ratusz, Bramy Miasta, Twierdza Zamość, Muzeum Zamojskie, Akademia Zamojska, Rotunda.

22 września – sobota:
Krasnobród – miejsce objawień Matki Bożej, Sanktuarium Matki Bożej Krasnobrodzkiej, Zespół klasztorny Ojców Dominikanów. Muzeum wsi Krasnobrodzkiej, zabytkowy spichlerz. Miejsce objawień tzw. Kapliczki na wodzie. Górecko Kościelne, miejsce objawień Św. Stanisława Biskupa – kapliczki w miejscu objawień, zabytkowy kościół.
Susiec: przejście malowniczym rezerwatem, szumy nad Tanwią.
Tomaszów Lubelski – Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej.

23 września – niedziela:
Radecznica Bazylika Mniejsza – Sanktuarium Św. Antoniego. Zespół klasztorny Ojców Bernardynów . Msza św.
Szczebrzeszyn – najstarsze miasto w regionie, renesansowe kościoły fundacji Zamoyskich, pomnik Chrząszcza.
Zwierzyniec – zabytkowy kościół na wodzie, zespół pałacowy Ordynacji Zamojskiej. Roztoczański Park Narodowy – Zwierzyńczyk.
Powrót do Pruszkowa około godz. 21.00.

Koszt pielgrzymki 360 zł od osoby. Koszty zawierają: przejazd autokarem, noclegi w Hotelu „OSiR” w Zamościu – w bliskiej odległości od Starówki, śniadania i obiadokolacje, usługi przewodnika i bilety wstępu do zwiedzania obiektów. Zgłoszenie telefoniczne pod nr 885 101 936 do pana Józefa Moczuło od 15 lipca. Zaliczka w wysokości 100 zł będzie przyjmowana w dniach 19 i 25 sierpnia po Mszy św. o godz. 10.00 przy wyjściu po prawej stronnie. Zapraszamy serdecznie. Ilość miejsc ograniczona.

Morze 2018
Wyjazd ministrantów nad morze 17-23 sierpnia 2018
Dane do przelewu za wyjazd letni ( przelewy można wykonać do 10 sierpnia, cała kwota za wyjazd to 800zł)

Ministranci Żbików

ul. 3 Maja 124, 05-800 Pruszków

Nr konta: 82 1050 1025 1000 0091 0625 9188
Tytuł: Sztutowo oraz imię i nazwisko dzieci/ dziecka.