Niedziela 17 grudnia 2017r.
Ogłoszenia Duszpasterskie na Trzecią Niedzielę Adwentu

1. Jeszcze w dniu dzisiejszym możemy składać trwałe produkty żywnościowe i środki czystości do kosza wystawionego przy wyjściu z kościoła. Produkty te będą przekazane potrzebującym z naszej Parafii.

2. Do chorych leżących w domach, księża udadzą się 21 grudnia od godz. 10.00, prosimy o zapisywanie chorych, którzy chcą, aby odwiedził ich ksiądz z Komunią św.

3. W dniu dzisiejszym po Mszach świętych o godzinach 8.30, 10.00 i 11.15 dzieci ze scholi rozprowadzają ręcznie wykonane pierniczki świąteczne. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na wyjazd dzieci.

4. W kiosku parafialnym są do nabycia świece wigilijne.

5. Ostatnie Roraty w tym Adwencie w sobotę 23 grudnia o godz. 7.00 rano. Na te Roraty zapraszamy Dzieci, Młodzież i Dorosłych.

6. W niedzielę 24 grudnia Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia, w tym dniu nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. Pomimo, że to jest niedziela zachęcamy do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w tym dniu.

7. Pasterka w naszym kościele o północy. Taca jak co roku w pasterkę przeznaczona będzie na fundusz obrony życia.

Program Wizyty Duszpasterskiej na ten tydzień od 18 do 21 grudnia

Ks. Jerzy ul. Cicha i Bristol domy
Ks. Robert ul. Mostowa
Ks. Prałat ul Reymonta

Planowana wizyta duszpasterska w tygodniu po świętach, czyli od 27 grudnia do 29 grudnia włącznie.

Środa 27 grudnia ul. Długa z blokami oraz Ciechanowska od Rysiej do 3 Maja
Czwartek 28 grudnia Dalsze domy przy ul. Ciechanowskiej, ul. Łódzka, Płocka, Siedlecka, Rolnicza, Granitowa, Rysia, Platynowa, Złota.
Piątek 29 grudnia ul. Cicheckiego, Lisieckiego, Kielecka, Piotrkowska,Ołtarzewska, Otwocka, Kamińskiego, Jaronia Kowalskiego, Szarych Szeregów, Teresy Daniłowicz.

Opłatki wigilijne można nabyć u Pana organisty w kościele po każdej Mszy świętej lub u niego w domu parafialnym. Poświęconym opłatkiem dzielimy się w czasie wieczerzy wigilijnej składając świąteczne życzenia. Ofiary składane za opłatki są przeznaczone na wynagrodzenie dla Pana Organisty za oprawę muzyczną Mszy świętych i Nabożeństw odprawianych o stałych godzinach w dni powszednie, niedziele i święta.

Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.