Zbiórki ministrantów:

• kandydaci i ministranci młodsi (szkoła podstawowa, gimnazjum) – godz. 17.00
    • ministranci starsi (liceum, studia) – ostatni czwartek miesiąca 19.00

Wyjazd zimowy dla ministrantów ( oraz uczniów od klas 4 Szkoły Podstawowej ) 04.02.2019 – 10.02.2019r. do Chłabówki Dolnej 37a– koszt 700 zł ( bez karnetów na zjazdy i wypożyczalnie sprzętu). Zapisy do 15 grudnia u ks. Roberta.

Opiekun ministrantów: ks. Robert Karolak – erkarol@interia.pl

Archiwalne

7 maja 2011r. w Parafii p.w. św. Józefa w Pruszkowie odbył się Turniej Piłki Nożnej Ministrantów Dekanatu Pruszkowskiego. Z radością informujemy, że w kategorii Ministranci – Szkoła Podstawowa, nasi ministranci zajęli I miejsce, a w kategorii Ministranci Gimnazjum – II.

Serdecznie dziękujemy ks. Proboszczowi Dariuszowi Boguszewskiemu i organizatorom turnieju za przygotowanie i przeprowadzenie tak świetnej imprezy.