Niedziela 14 lipca 2024r.
Ogłoszenia parafialne na Piętnastą Niedzielę Zwykłą

1. Trwają zapisy na piesze pielgrzymki. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń, oraz na stronach internetowych min.: kościoła akademickiego św. Anny; kościoła świętego Ducha; Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji warszawskiej oraz na stronie Pielgrzymki Tradycji Łacińskiej (pielgrzymkatradycjilacinskiej.pl).

2. Duszpasterstwo Tradycji Katolickiej, zaprasza na Msze Trydencką dziś na 15.00; za tydzień na 19.30.

3. Chętnych, którzy pragną zamówić Msze świętą gregoriańską, zapraszamy w środy do kancelarii parafialnej.

4. W ostatnim czasie, rozpoczęły się prace związane z położeniem kostki w głównej części cmentarza. Prosimy o wyrozumiałość i prosimy o ostrożne i bezpieczne poruszanie się w okolicy prac budowlanych. Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z regulaminem cmentarza, dopuszczalne są ławki ruchome.

5. Nabożeństwo do Matki Bożej w sobotę o 17.45 i o 18.00 Msza zbiorowa. Intencje można zamawiać w zakrystii i kancelarii.

6. Z kalendarza liturgicznego: w poniedziałek wspomnienie świętego Bonawentury; we wtorek wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej.

7. Archidiecezja warszawska zachęca do zapoznania się z aplikacją Drogowskaz. Więcej szczegółów na stronie: drogowskaz.org, oraz na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

8. Wszystkim Parafianom, życzymy dobrego i bezpiecznego tygodnia.