Niedziela 21 października 2018r.
Ogłoszenia Duszpasterskie na Dwudziestą Ósmą Niedzielę Zwykłą
1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego, dlatego na sumie zapala się 12 świec w miejscach, gdzie podczas konsekracji były namaszczane mury kościoła.

2. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Pragniemy poinformować, że zgodnie z praktyką kościoła ofiara za wypominki roczne od jednej osoby lub rodziny wynosi tyle co przeciętna ofiara na intencję Mszy św. W naszym kościele w każdą niedzielę o godz. 8.30 odprawia się Msza św.za tych, których w wypominkach wspominamy przez cały rok. Wypominki jednorazowe odczytywane są na cmentarzu w czasie procesji w Dzień Wszystkich Świętych i w kościele w Dzień Zaduszny na Mszy św. o godz. 18.00.

3. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą misyjną, modlimy się w intencji Misjonarzy pracujących w różnych krajach na misjach.

4. W poniedziałek wspomnienie Św. Jana Pawła II, Papieża.